Wypożyczalnia  samochodów dostawczych w Zabrzu

Konieczność oddania samochodu dostawczego do warsztatu to ogromny problem dla przedsiębiorcy. Jego biznes może nie przetrwać kilku tygodni, a nawet dni, bez dużego, pakownego auta. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów dostawczych w Szczurek Garage.

 

Czy warto zdecydować się na wynajem aut dostawczych?

Przeważnie wizyta w wypożyczalni nie jest kwestią wyboru, lecz koniecznością. Dla przedsiębiorców, zwłaszcza niewielkich, rezygnacja z auta dostawczego może wiązać się z wysokimi stratami finansowymi. Warto zatem rozważyć jego wynajem. Skorzystaj z bogatej oferty samochodów dostawczych różnych marek i klas w Szczurek Garage. Wszystkie, dostępne w naszej wypożyczalni pojazdy posiadają podstawowe wyposażenie i udogodnienia - klimatyzację, poduszki powietrzne i wspomaganie kierownicy. Zapewniamy możliwość wynajmu krótko oraz długoterminowego. W naszej ofercie znajdują się odpowiednio wyposażone pojazdy, przeznaczone do przewożenia różnego rodzaju produktów. Auta dostępne w naszej wypożyczalni samochodów dostawczych charakteryzują się doskonałym stanem technicznym.

 

Wynajem aut dostawczych – wybór samochodu

Różnorodność wśród aut dostawczych jest bardzo duża. Wybierając najlepszy dla siebie model samochodu, warto zwrócić uwagę na:

  • ładowność pojazdu – jest to kwestia niezwykle istotna. Odpowiednio wcześnie należy upewnić się, czy przewożony towar zmieści się w wypożyczonym samochodzie. Dlatego klienci przeważnie decydują się na wynajem samochodów dostawczych o rozmiarach zbliżonych do aut oddanych do naprawy,
  • dostosowanie samochodu do biznesu – przy wyborze auta trzeba zwrócić uwagę na jego przystosowanie do funkcji, jakie ma pełnić. Przykładowo, piekarnie przewożące pieczywo potrzebują aut dodatkowo wentylowanych, a dostawcy produktów mięsnych bądź mlecznych, samochodów chłodni,
  • limit kilometrów – zgoda na nałożenie limitu kilometrów do przejechania obniża opłatę, jaką pobiera wypożyczalnia samochodów dostawczych.

Szukasz korzystnej oferty wynajmu auta dostawczego w Zabrzu, Gliwicach lub okolicach? Znajdziesz ją w warsztacie samochodowym Szczurek Garage. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szeroki wybór pojazdów. Skontaktuj się z nami – doradzimy Ci, który z dostępnych samochodów będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności