Elektromechanika samochodowa w Zabrzu

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty usług elektromechaniki samochodowej. W miarę eksploatacji samochodu instalacje elektryczne mogą być bardziej narażone na różnorodne awarie instalacji elektrycznych. Zużycie osłon i podzespołów prowadzi do większej podatności na różnego rodzaju usterki. Dodatkowo uszkodzenia mechaniczne czy zalanie mogą wywołać problemy z elektryką samochodu.

 

Usługi elektromechaniki samochodowej

W naszym zakładzie wykonujemy szereg działań, w tym m.in.:

  • naprawy instalacji elektrycznych – sprawny układ elektryczny pozwala na niezawodne funkcjonowanie ogrzewania, szyb, kierunkowskazów, wycieraczek, reflektorów, klaksonu oraz oświetlenia wnętrza aura. Wykonujemy naprawy wszystkich najważniejszych elementów układu elektrycznego samochodu (alternator, akumulator, rozrusznik).
  • montaż świateł do jazdy dziennej – oferujemy montaż oraz wymianę świateł dziennych LED, dzięki którym możesz zyskać doskonałą widoczność w czasie jazdy.
  • montaż czujników parkowania – montujemy czujniki, aby parkowanie już nigdy nie sprawiało problemu
  • naprawy nietypowe związane z elektromechaniką – doskonała kadra fachowców z powodzeniem podejmie się nawet bardzo nietypowych napraw elektromechanicznych w różnych modelach samochodów.

Wykonujemy zarówno naprawy, jak i regenerację poszczególnych elementów układu elektrycznego w samochodach osobowych i dostawczych. Nasi doświadczeni fachowcy doskonale radzą sobie z naprawą i serwisowaniem samochodów różnych marek.

 

Mechanika samochodowa

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności