Montaż zamków centralnych w Zabrzu

Centralny zamek to wygoda i duże udogodnienie dla wszystkich podróżujących. Kierowca jednym przyciskiem na pilocie przy kluczykach otwiera wszystkie drzwi w samochodzie. Z pewnością centralny zamek to wygoda i oszczędność czasu. Kolejną zaletą jest łatwość otwarcia samochodu w mroźne dni lub sytuacji gdy awarii ulegną bębenki zamków drzwiowych.

 

W zakładzie Szczurek Garage montujemy zamki centralne w:

  • samochodach osobowych,
  • samochodach dostawczych.

Obecnie niektóre udogodnienia w samochodach stanowią niemal niezbędne minimum. Z pewnością do rozwiązań należą autoalarmy oraz centralne zamki. Mimo iż często uznajemy je za standard zdarza wiele starszych modeli jest ich pozbawionych. Aby zapewnić sobie komfort korzystania z naszego samochodu warto skorzystać z usługi montażu centralnego zamku w warsztacie Szczurek Garage.  

 

Montaż alarmu - Zabrze

Zadaniem alarmu jest przede wszystkim ochrona przed kradzieżą. Dodatkowy alarm, o którym potencjalny złodziej nie będzie wiedział, może uchronić nasze auto. Co ważne dla właścicieli nowych aut – zamontowanie i serwisowanie autoalarmu nie skutkuje utraceniem fabrycznej gwarancji pojazdu. Oferujemy kompleksowo:

  • montaż alarmów w samochodach osobowych i dostawczych,
  • montaż alarmów pod piloty fabryczne

Mamy doświadczenie w montażu alarmów w różnych typach marek samochodów. Udzielamy gwarancji na zamontowane przez nas urządzenia elektroniczne. Dzięki czemu nasi Klienci przez długie lata mogą korzystać z doskonałej jakości alarmów. Obsługujemy zarówno indywidualnych właścicieli samochodów, jak i klientów flotowych.

 

Mechanika samochodowa

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności