Blokady zapłonu

Głównym założeniem blokady zapłonu jest przede wszystkim uniemożliwienie jazdy samochodem osobie nieupoważnionej. Blokada nakładana jest w sposób automatyczny lub z zastosowaniem pilota już w kilka lub kilkanaście sekund po zgaszeniu silnika, jej dezaktywacja możliwa jest na dwa różne sposoby. Decyzję o tym, w jaki sposób będzie wyłączana podejmuje się już na etapie montażu. Może to być wciśnięcie specjalnego ukrytego przycisku lub też odpowiednia kombinacja świateł pozycyjnych.

 

Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania zyskujemy niemal pewność, że nawet jeśli ktoś otworzy auto, obchodząc zabezpieczenia alarmowe i do niego wsiądzie, to z pewnością nie uda mu się skutecznie odpalić silnika i ruszyć. Niektóre montowane urządzenia posiadają tzw. tryb serwisowy. Oznacza to, że dysponujemy możliwością niejako zawieszenia odcięcia zapłonu na czas, gdy auto będzie w serwisie, w ten sposób nie musimy nikomu udostępniać sposobu dezaktywacji.

 

Montaż odcięcia zapłonu w Zabrzu

Blokada zapłonu to rozwiązanie, które może ochronić nasze auto przed kradzieżą. Wiele osób podejmuje się samodzielnego montażu, że względu na możliwość zakupienia odpowiedniego zestawu w sieci wraz z instrukcją obsługi. Z pewnością jednak warto udać się do renomowanego warsztatu, który pomoże nam dobrać odpowiednie rozwiązanie dla naszego samochodu, a także sprawnie i właściwie je zamontuje, co wpłynie na poziom jego żywotności. Zapraszamy do skorzystania z usługi montażu odcięcia zapłonu w warsztacie samochodowym Szczurek Garage w Zabrzu.

 

 

Mechanika samochodowa

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności