Skup samochodów używanych – Śląsk, Zabrze

32 888 66 60

Planujesz zakup nowego samochodu? Chcesz szybko sprzedać stare auto i otrzymać gotówkę? Dobrze trafiłeś! Skorzystaj z usługi skupowania samochodów używanych w Szczurek Garage. Kupujemy zarówno używane auta osobowe, jak i dostawcze – niezależnie od stanu technicznego i marki. Zapewniamy rzetelną wycenę pojazdu oraz korzystne warunki sprzedaży.

Oferujemy również usługę transportu samochodu na złom. Wszystko odbywa się w pełni legalnie – klient po zrealizowanej usłudze otrzymuje odpowiednie zaświadczenie. Jeżeli więc Twój samochód przestał spełniać Twoje oczekiwania, jego stan techniczny się pogorszył lub uległ wypadkowi i nie możesz już dłużej bezpiecznie poruszać się nim po drodze, skontaktuj się z nami. Szybko i bezproblemowo odkupimy od Ciebie auto, pomagając w dopełnieniu niezbędnych formalności.

Skup aut za gotówkę w Szczurek Garage – dlaczego warto?

Skupujemy wszystkie auta za gotówkę, niezależnie od marki i stanu technicznego. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na:

Skup aut używanych za gotówkę
Legalne złomowanie pojazdów

Auto skup Zabrze – legalnie i bezpiecznie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że samodzielna sprzedaż starego auta, poszukiwanie nabywcy i załatwianie potrzebnych dokumentów mogą być czasochłonne. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oprócz naprawy samochodów, zajmujemy się także skupem aut. Przyjmujemy pojazdy:

  • zadbane i utrzymane w czystości,
  • skorodowane i podniszczone,
  • rozbite i powypadkowe,
  • w złym stanie technicznym, nienadające się do jazdy.

Nieważne, czy Twój pojazd ma 10, 15, czy 20 lat, ani jakiej jest marki. Odkupimy go od Ciebie – nawet bez ważnego przeglądu i ubezpieczenia OC. Nie wiesz, jaka jest wartość Twojego pojazdu? Nasi fachowcy przygotują dla ciebie rzetelną, możliwie najkorzystniejszą wycenę. Działamy na terenie całego województwa śląskiego. Dojeżdżamy do klienta bezpłatnie do 50 km – zapraszamy do kontaktu!

Złomowanie samochodów ze Szczurek Garage – krok po kroku

Szybkie i legalne zezłomowanie auta? Z nami to możliwe! Sprawdź, jak krok po kroku przebiega współpraca:

Skup aut w korzystnej cenie

Sprzedaż auta na złom – Śląsk, Zabrze

Pozbycie się samochodu na nieprzepisowym złomowisku czy samodzielny demontaż mogą mieć negatywne konsekwencje. Decydując się na taki krok, nie tylko stracisz możliwość wyrejestrowania auta i otrzymania niewykorzystanej składki OC. Dodatkowo mogą pojawić się także problemy z urzędem skarbowym i policją – np. w przypadku, gdy samochód zostanie wykorzystany przez kolejnego właściciela do działalności przestępczej. Takiego ryzyka unikniesz, korzystając z usług profesjonalistów. W Szczurek Garage zapewniamy w pełni bezpieczną usługę skupu samochodów na złom. Za każde auto płacimy gotówką, a cała transakcja przebiega legalnie.

Samochód po wypadku przeznaczony do złomowania

Do zawarcia transakcji potrzebujesz następujących dokumentów:

  • dowód rejestracyjny pojazdu lub potwierdzenie własności pojazdu,
  • dowód osobisty właściciela lub właścicieli samochodu.

Na ich podstawie przygotowujemy umowę kupna-sprzedaży oraz inne pisma potrzebne do wyrejestrowania pojazdu, a także rezygnacji z polisy ubezpieczeniowej.

Zastanawiasz się, jak dostarczyć zepsute auto do naszej siedziby? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my przyjedziemy pod wskazany przez ciebie adres. Na miejscu dokonamy oględzin pojazdu i przedstawimy konkurencyjną wycenę. Bez dodatkowych opłat, szybko i sprawnie zabierzemy od Ciebie samochód. Po kasacji pojazdu otrzymasz od nas niezbędne dokumenty potrzebne do złożenia w Wydziale Komunikacji. Przypomnimy również o zwrocie nadpłaconej składki OC za niewykorzystany okres ubezpieczenia. Podsumowując – dla Ciebie pozostanie tylko minimum formalności do załatwienia!

Wszystkie czynności, które przeprowadzamy po nabyciu Twojego pojazdu, są w pełni legalne i bezpieczne. Nie musisz martwić się tym, że auto trafi na złomowisko niepewnego pochodzenia. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności