Klimatyzacja samochodowa

Skorzystaj z kompleksowego serwisowania oraz napraw klimatyzacji w warsztacie samochodowym Szczurek Garage w Zabrzu. Zapewniamy terminową realizację zleceń, a także przestrzeganie norm zakładowych w zakresie obsługi systemów chłodniczych i klimatyzacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno klientów indywidualnych, jak i regularną opiekę serwisową flot pojazdów.

 

Jak należy dbać o układ klimatyzacji?

O klimatyzację samochodową należy odpowiednio dbać, dzięki czemu można uniknąć znaczących uszkodzeń układu, a tym samym także i kosztownych napraw. Aby nie doprowadzić do takiej sytuacji, warto dokonywać regularnie przegląd całego systemu. Podczas wizyty w serwisie dokładnie odgrzybimy układ klimatyzacji, sprawdzimy poziom czynnika chłodzącego, a także w razie konieczności wymienimy filtr kabinowy.

 

4 sygnały, że należy przeprowadzić serwis klimatyzacji samochodowej

Warto uświadomić sobie, że poszczególne elementy systemu klimatyzacji samochodowej ulegają zużyciu i tym samym, wydajność całego układu stopniowo się zmniejsza. Oto oznaki, których nie należy bagatelizować - świadczą o tym, że serwis klimatyzacji jest niezbędny.

 

  • słaby nawiew,
  • nieprzyjemny, długo utrzymujący się zapach w aucie,
  • hałas przy włączaniu klimatyzacji,
  • niewystarczające chłodzenie wnętrza pojazdu.

 

Zaobserwowałeś, którąś z powyższych usterek? Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Dla klientów z Zabrza, Gliwic i okolic wykonujemy kompleksowy serwis klimatyzacji samochodów osobowych oraz dostawczych różnych marek, dzięki którym ich wydajność oraz komfort kierowcy znacząco się zwiększa.

 

Usługi klimatyzacja

 

24H

Pomoc drogowa

32 888 666 0

certyfikat

“zaufany warsztat”

DobryMechanik

Z nami znajdziesz najlepszego mechanika

Gwiazda Gwiazda Gwiazda Gwiazda Gwiazda Gwiazda

5.6 / 6.0

ponad 200 opinii na dobrymechanik.pl
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności