Wymiana opon - Zabrze

Opony to niezwykle istotna część pojazdu. Ich stan wpływa na bezpieczeństwo, komfort jazdy kierowcy, a także drogę hamowania. W związku z tym, że mają bezpośredni kontakt z nawierzchnią ich okresowe wymiany, stają się absolutną koniecznością. Szukasz serwisu, w którym wymienisz ogumienie z zimowego na letnie lub z letniego na zimowe bez tracenia czasu w kolejkach? Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego Szczurek Garage w Zabrzu - przeprowadzamy szybkie i precyzyjne wymiany opon do 24 cali, a także opon RunFlat. 

 

Usługi wulkanizacyjne w Szczurek Garage

Właściwie dobrane opony to gwarancja odpowiedniej przyczepności pojazdu. Stan ogumienia i jego rodzaj ma znaczący wpływ na przyspieszenie samochodu oraz hamowanie. Opony należy dopasować do aktualnie panujących warunków pogodowych - mając na uwadze własne bezpieczeństwo oraz stan techniczny ogumienia, odradza się korzystanie wyłącznie z jednego kompletu przez cały rok. Warto zaznaczyć, że ich wymiana powinna odbywać się z odpowiednim wyprzedzeniem. Czekając do ostatniej chwili, nie tylko narażamy się na większe kolejki w zakładach wulkanizacyjnych – brak ogumienia dopasowanego do warunków pogodowych zwiększa ryzyko wystąpienia na drodze sytuacji zagrażających życiu kierowcy oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. 

 

Nasi mechanicy zapewniają fachowe doradztwo w zakresie doboru właściwego rodzaju opon w zależności od Twoich potrzeb i stylu jazdy oraz ekspresowy montaż ogumienia zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych. Zakres usług wulkanizacyjnych w Szczurek Garage obejmuje takie czynności jak:

  • wymiana opon do 24 cali i opon RunFlat,
  • wyważanie kół,
  • wymiana i prostowanie felg,
  • naprawa opon,
  • przechowywanie opon.

 

Serwis opon RunFlat

Mechanicy w Szczurek Garage posiadają kompetencje w zakresie technologii RunFlat. Opony tego rodzaju wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia. W trosce o bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów ich ściana boczna została odpowiednio wzmocniona - dzięki temu w przypadku niespodziewanej utraty ciśnienia w oponie możliwa jest jazda awaryjna i pełna kontrola nad samochodem. 

 

W Szczurek Garage świadczymy fachowe usługi w zakresie naprawy, montażu i wymiany opon RunFlat. Swoją ofertę usług wulkanizacyjnych kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Zabrza oraz Gliwic.
 

Wulkanizacja

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności