Programowe podnoszenie mocy silnika

Zwiększ moc silnika oraz moment obrotowy nawet o 15-30%!

 

Chiptuning polega na dokonaniu modyfikacji w elektronicznym systemie sterowania autem. Celem takich zabiegów jest przede wszystkim zwiększenie mocy silnika i wszystkich jego parametrów. Odpowiednia i umiejętna modyfikacja parametrów pozwala na:

  • zwiększenie maksymalnych obrotów silnika,
  • zwiększenie maksymalnej prędkości,
  • zmianę kąta zapłonu,
  • zmianę czasu wtrysku,
  • doładowanie, zmianę momentu początku tłoczenia,
  • zmianę dawki paliwa.

Możliwe jest również wykonanie charakterystyki momentu obrotowego jak również wielu innych parametrów, które podlegają pod sterownik silnika.

 

Chiptuning w Zabrzu

Dzięki wykorzystaniu chiptuningu możemy również zaoszczędzić na paliwie. Jednak należy koniecznie pamiętać, że powinien on zostać wykonany w pełni fachowo, przez renomowanego tunera i zostać poprzedzony dokładnym badaniem auta, które zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa. Na rynku można znaleźć również oferty wykorzystujące gotowe oprogramowanie, dzięki któremu tuning jest zdecydowanie prostszy i tańszy, nie jest jednak w pełni bezpieczny. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy, która precyzyjnie przeprowadzi zmiany, optymalizując działanie silnika. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z usług chiptuningu w warsztacie Szczurek Garage.

 

Wykorzystanie chiptuningu pozwala cieszyć się bezpieczeństwem. Fachowcy z warsztatu Szczurek Garage będą pracować nad Twoim samochodem w oparciu o precyzyjne dane diagnostyczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, niezbędną wiedzę, jak również odpowiednio przygotowane zaplecze techniczne do prawidłowego, skutecznego i co najważniejsze bezpiecznego przeprowadzenia chiptuningu.

 

Mechanika samochodowa

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności