Programowe podnoszenie mocy silnika

Zwiększ moc silnika oraz moment obrotowy nawet o 15-30%!

 

Chiptuning polega na dokonaniu modyfikacji w elektronicznym systemie sterowania autem. Celem takich zabiegów jest przede wszystkim zwiększenie mocy silnika i wszystkich jego parametrów. Odpowiednia i umiejętna modyfikacja parametrów pozwala na:

  • zwiększenie maksymalnych obrotów silnika,
  • zwiększenie maksymalnej prędkości,
  • zmianę kąta zapłonu,
  • zmianę czasu wtrysku,
  • doładowanie, zmianę momentu początku tłoczenia,
  • zmianę dawki paliwa.

Możliwe jest również wykonanie charakterystyki momentu obrotowego jak również wielu innych parametrów, które podlegają pod sterownik silnika.

 

Chiptuning na Śląsku

Dzięki wykorzystaniu chiptuningu możemy również zaoszczędzić na paliwie. Jednak należy koniecznie pamiętać, że powinien on zostać wykonany w pełni fachowo, przez renomowanego tunera i zostać poprzedzony dokładnym badaniem auta, które zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa. Na rynku można znaleźć również oferty wykorzystujące gotowe oprogramowanie, dzięki któremu tuning jest zdecydowanie prostszy i tańszy, nie jest jednak w pełni bezpieczny. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy, która precyzyjnie przeprowadzi zmiany, optymalizując działanie silnika. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z usług chiptuningu w warsztacie Szczurek Garage.

 

Wykorzystanie chiptuningu pozwala cieszyć się bezpieczeństwem. Fachowcy z warsztatu Szczurek Garage będą pracować nad Twoim samochodem w oparciu o precyzyjne dane diagnostyczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, niezbędną wiedzę, jak również odpowiednio przygotowane zaplecze techniczne do prawidłowego, skutecznego i co najważniejsze bezpiecznego przeprowadzenia chiptuningu.

Mechanika samochodowa

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności