Wypożyczalnia samochodów w Zabrzu

Oddałeś swój samochód do naprawy?

Masz pilną potrzebę skorzystania z dodatkowego samochodu do przetransportowania towarów?

Skorzystaj z usługi wypożyczenia samochodu w warsztacie Szczurek Garage w Zabrzu.

 

U nas wypożyczysz samochody w różnych klasach. Niezwykle ważną kwestią jest także podstawowe i dodatkowe wyposażenie samochodu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że klimatyzacja czy komputer pokładowy to przyzwyczajenia, z których nie sposób zrezygnować. Dlatego samochody dostępne na wynajem w Szczurek Garage wyposażone są we wszelkie podstawowe udogodnienia. W zależności od własnych potrzeb i możliwości możesz wybierać spośród aut miejskich, rodzinnych oraz pojazdów wyższej klasy. Oferujemy usługę wypożyczenia samochodu zarówno osobom indywidualnym, jak i firmom. Zależnie od potrzeb możesz skorzystać z usługi wypożyczenia krótkoterminowego oraz długoterminowego. Samochód możesz odebrać w naszym zakładzie w Zabrzu, jak również możemy go dostarczyć pod wybrany adres.

 

Wynajem samochodu

Chcesz wynająć auto? Skorzystaj z fachowego wsparcia w zabrzańskiej wypożyczalni samochodów osobowych w Szczurek Garage. Pomożemy Ci dopasować odpowiedni model samochodu do Twoich potrzeb, tak aby komfort jazdy był, jak najwyższy. Skontaktuj się z nami – przedstawimy Ci pełną ofertę dostępnych samochodów na wynajem.

 

Usługi wypożyczalnia

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności