Samochody używane na zamówienie

Chcesz kupić konkretny model samochodu używanego?

Przyjdź do warsztatu Szczurek Garage – z pewnością znajdziemy samochód o odpowiednich parametrach technicznych, który spełni Twoje oczekiwania.

 

Oferujmy usługę sprowadzania samochodów oraz ich dalszej odsprzedaży. Wyszukujemy dla naszych Klientów samochodów używanych, które spełniają konkretne wymagania w zakresie – roku produkcji, przebiegu, wyposażenia, osiągów, itp. Jeżeli chcesz szybko kupić samochód, skontaktuj się z nami. U nas kupisz samochód w 100% sprawny z pełną dokumentacją naprawy.

 

 

Sprawdź naszą ofertę na:

Przegląd samochodu używanego przed zakupem

Jeżeli samodzielnie znalazłeś samochód używany, który zamierzasz zakupić, przyjedź do nas na jego przegląd. Mechanicy w Szczurek Garage bardzo dokładnie i rzetelnie zdiagnozują samochód, zwracając uwagę nawet na najmniejsze usterki, które w przyszłości mogą wywołać poważniejsze awarie samochodu. Decydując się na przegląd samochodu w naszym garażu, zyskujesz dodatkową pewność, że stan techniczny samochodu jest zgodny z zapewnieniami sprzedającego.

Usługi w zakresie pojazdów używanych:

 

24H

Pomoc drogowa

32 888 666 0

certyfikat

“zaufany warsztat”

DobryMechanik

Z nami znajdziesz najlepszego mechanika

Gwiazda Gwiazda Gwiazda Gwiazda Gwiazda Gwiazda

5.6 / 6.0

ponad 200 opinii na dobrymechanik.pl
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności