Regeneracja filtra DPF/FAP w Zabrzu

Zmniejsz ilość wydalanych spalin i zyskaj 99% skuteczność oczyszczania filtra!

 

Zapewniamy usługę skutecznego oczyszczania filtrów z zanieczyszczeń. W wyniku regeneracji filtrów i katalizatorów podzespoły uzyskują bardzo zbliżone wyniki do ich nowych odpowiedników. Aby mieć pewność, że przywróciliśmy niemal oryginalne parametry wydajności filtra DPF/FAP wykonujemy testy przeciwciśnienia przed i po zakończeniu regeneracji. Dzięki temu mamy pewność, że oddajemy filtr o doskonałej sprawności. Jeżeli więc chcesz uzyskać doskonałe parametry filtrów, bez konieczności ponoszenia bardzo wysokich kosztów zgłoś się do naszego warsztatu.

 

Regeneracja filtrów cząsteczek stałych DPF/FAP stanowi bardzo pomocne rozwiązanie dla wielu pojazdów i ich właścicieli. Pozwala nie tylko na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, ale wpływa również na komfort jazdy i wydajność silnika. Niektóre firmy oferują usuwanie filtrów cząsteczek stałych, jednak jest to działanie niezgodne z zaleceniami producentów. Decydując się na usunięcie filtra musimy liczyć się ze spadkiem wartości auta w momencie sprzedaży, brakiem możliwości uzyskania zielonej plakietki EURO4. Usunięcie filtra na własną rękę automatycznie powoduje utratę homologacji i poruszanie się w ruchu drogowym będzie nielegalne, trzeba się wiec liczyć z wysokimi mandatami, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Czy w takim razie lepiej zregenerować filtr DPF/FAP?

Z pewnością tak!

 

Takie zalecenie usłyszymy od specjalistów zatrudnionych w warsztacie Szczurek Garage. Odpowiednie wykonanie regeneracji powala zwiększyć wydajność silnika i zmniejsza jego awaryjność. Z pewnością więc jest to najlepsza i bardziej ekonomiczna metoda niżeli jego usunięcie.

Proces regeneracji filtra cząstek stałych

Cały proces składa się z kilku etapów, które musza być przeprowadzone w precyzyjnie określonych warunkach. W ramach regeneracji zapewniamy:

  • diagnostykę filtra FAP DPF,
  • usunięcie osadów PM10,
  • usunięcie osadów oleju,
  • redukcję osadu ceru,
  • zachowanie integralności filtra i metali szlachetnych.

Mechanika samochodowa

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności