Naprawa automatycznych skrzyń biegów w Zabrzu

Oferujemy usługę bieżących napraw oraz przeglądów okresowych skrzyni biegów. Automatyczne skrzynie biegów stają się coraz bardziej popularne, a w dużej części świata wyparły już te manualne. Ich funkcja jest identyczna jak w przypadku, takich, gdzie biegi zmieniamy ręcznie, jednak tutaj mechanizm robi to całkowicie za nas, zwalniając kierowcę z konieczności pilnowania przełożeń. Kolejne przełożenia dopasowywane są do obciążenia silnika pojazdu.

 

Awaryjność starszych modeli samochodów z automatyczną skrzynią biegów była dużo wyższa, aniżeli w przypadku nowszych medali. W Polsce wzrasta regularnie ilość automatycznych skrzyń biegów, w dalszym ciągu należą one do mniejszości. Naprawa automatycznych skrzyń biegów wymaga znajomości ich specyficznego działania. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym. Posiadamy testery diagnostyczne do różnych marek samochodów. Dlatego zachęcamy do skorzystania z warsztatu samochodowego Szczurek Garage, w którym możesz skorzystać z pracy doświadczonych fachowców.

Usterki automatycznych skrzyni biegów

Najczęstsze objawy wad w automatycznych skrzyniach biegów:

  • brak biegu wstecznego
  • problemy z przyspieszeniem samochodu
  • dźwięki dochodzące ze skrzyni biegów np. stukanie, buczenie
  • szarpiące sprzęgło
  • lampki kontrolne włączone w pozycji biegów.

Im szybciej zgłosisz się do warsztatu w celu usunięcia usterek skrzyni biegów, tym większa szansa na uratowanie skrzyni, bez konieczności ponoszenia wysokich koszów naprawy. Udzielamy gwarancji na przeprowadzone naprawy.

 

Mechanika samochodowa

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności