Naprawa skrzyni biegów w Zabrzu

Zakres działań realizowanych w ramach usługi naprawy skrzyni biegów uzależniony jest od wieku samochodu i jego marki. W wielu przypadkach naprawa uszkodzonej skrzyni biegów nie stanowi problemu. Awaria mogła się pojawić na skutek zużycia podzespołu czy tez nieprawidłowych zachowań kierowcy w czasie jazdy – wiele zależy wiec od tego jak prowadzimy nasz samochód.

 

Jeśli zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości w obrębie działania skrzyni biegów, skontaktuj się z naszym warsztatem samochodowym w Zabrzu Szczurek Garage. Przeprowadzimy profesjonalną diagnostykę usterki, a następnie wykonany kompleksową naprawę manualnych skrzyni biegów. Na cenę naprawy wpływają liczne czynniki, w tym m.in.  złożoność awarii, wiek samochodu, dostępność części zamiennych, pracochłonność usunięcia awarii.

 

Awarie skrzyni biegów

Skrzynia biegów stanowi mechanizm niezbędny dla każdego pojazdu. To właśnie za jej pośrednictwem dochodzi do przekazywania mocy, jaką wytwarza silnik do napędu konkretnej jednostki. Może znajdować się w nie różna ilość przełożeń. Połączeniem skrzyni biegów z silników jest sprzęgło. Określenie „bieg” dotyczy natomiast bieżącego realizowania konkretnego przełożenia. Awaria w obrębie skrzyni biegów może całkowicie uniemożliwić jazdę, lub zmniejszać poziom bezpieczeństwa pasażerów w ruchu drogowym. Jeśli więc do niej dojdzie koniecznością jest znalezienie odpowiedniego warsztatu i reperacja.

Mechanika samochodowa

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności