Wulkanizacja

Skorzystaj z profesjonalnych i kompleksowych usług wulkanizacyjnych w warsztacie Szczurek Garage w Zabrzu. Nasi Klienci mogą skorzystać z pełnej obsługi wulkanizacyjnej. Nasz serwis opon obejmuje m.in. następujące usługi:

 

  • wymiana opon i kół
  • wyważanie kół
  • pompowanie kół azotem
  • przechowalnia kół
  • prostowanie felg stalowych i aluminiowych

 

W stacji wulkanizacyjnej w Szczurek Garage szybko i sprawnie wymienimy opony w Twoim samochodzie. Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nie tylko przyspiesza naszą pracę, ale też zapewnia bezpieczeństwo poszczególnym elementom kół. Nowoczesna wyważarka gwarantuje wysoką jakość wyważania oraz wysoki komfort jazdy.

 

Wymiana opon w Zabrzu

Właściwie dobrane opony to gwarancja odpowiedniej przyczepności pojazdu. Stan ogumienia i jego rodzaj ma znaczący wpływ na przyspieszenie samochodu oraz hamowanie. Opony należy dopasować do aktualnie panujących warunków pogodowych - mając na uwadze własne bezpieczeństwo oraz stan techniczny ogumienia, odradza się korzystanie wyłącznie z jednego kompletu przez cały rok. Warto zaznaczyć, że ich wymiana powinna odbywać się z odpowiednim wyprzedzeniem. Czekając do ostatniej chwili, nie tylko narażamy się na większe kolejki w zakładach wulkanizacyjnych – brak ogumienia dopasowanego do warunków pogodowych zwiększa ryzyko wystąpienia na drodze sytuacji zagrażających życiu kierowcy oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. Wybierz profesjonalny i kompleksowy warsztat oferujący usługi wulkanizacyjne.

 

Usługi wulkanizacja

 

24H

Pomoc drogowa

32 888 666 0

certyfikat

“zaufany warsztat”

DobryMechanik

Z nami znajdziesz najlepszego mechanika

Gwiazda Gwiazda Gwiazda Gwiazda Gwiazda Gwiazda

5.6 / 6.0

ponad 200 opinii na dobrymechanik.pl
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności