miałeś kolizję lub wypadek? potrzebujesz szybkiej pomocy w usunięciu szkód?

Skorzystaj z naprawy bezgotówkowej w naszym warsztacie Szczurek Garage z Zabrza. Zapewnimy Ci kompleksową obsługę obejmującą holowanie auta z miejsca zdarzenia, bezpłatny wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy i wszelkie formalności. Świadczymy usługi napraw bezgotówkowych z OC sprawcy zdarzenia oraz z AC kierowcy.

Gwarantujemy wsparcie profesjonalnych, rzetelnych mechaników, którzy dołożą wszelkich starań, aby przywrócić Twój samochód do stanu sprzed wypadku w możliwie najkrótszym czasie. Nasi mechanicy fachowo ocenią szkody powstałe podczas kolizji i przeprowadzą precyzyjne naprawy. Uszkodzone elementy zostaną naprawione, aby komfort i bezpieczeństwo jazdy pozostały niezmienione. Co więcej, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, nie będziesz musiał martwić się skomplikowanymi formalnościami. Wystarczy, że podpiszesz z nami niezbędne dokumenty – zajmie to najwyżej 15 minut! Od tego momentu zarówno naprawy, jak i kontakt z ubezpieczycielem pozostaną po naszej stronie.

wrak samochodu

naprawy bezgotówkowe w szczurek garage - jak to działa?

Chcesz skorzystać z naszej usługi bezgotówkowej naprawy samochodu? To prostsze, niż myślisz.

uszkodzony samochód
 1. kontakt

  Po wypadku/kolizji zadzwoń do Szczurek Garage

 2. holowanie

  Holujemy Twój pojazd z miejsca wypadku

 3. samochód zastępczy

  Zapewniamy Ci bezpłatny samochód zastępczy na czas naprawy

 4. minimum formalności

  Podpisujesz z nami dokumenty, a my zajmujemy się wszystkimi formalnościami

 5. naprawa

  Nasi mechanicy rzetelnie naprawiają Twój pojazd

 6. odbiór samochodu

  Czekasz na odbiór naprawionego samochodu

na czym polegają naprawy bezgotówkowe?

Poszukując warsztatu mechanicznego, który usunie szkody powypadkowe, warto zwracać uwagę na to, czy wykonuje on naprawy bezgotówkowe. Z punktu widzenia kierowcy jest to najbezpieczniejsza forma rozliczenia, niewymagająca od poszkodowanego angażowania w likwidację szkód własnych pieniędzy. Bezgotówkowa likwidacja szkód wyłącza poszkodowanego z udziału w rozliczeniu kosztów naprawy. Dokonują go między sobą – serwis mechaniczny i ubezpieczyciel. Oznacza to, że decydując się na naprawę bezgotówkową, możesz zaoszczędzić dużo czasu.

Od momentu przekazania warsztatowi pojazdu i podpisania niezbędnych dokumentów, to warsztat dopełnia wszelkich formalności. W takiej sytuacji nie musisz osobiście kontaktować się z ubezpieczycielem i czeka na sporządzony przez rzeczoznawcę kosztorys oraz protokół oględzin szkód powstałych w wyniku zdarzenia drogowego.

umowa

naprawy bezgotówkowe czy rozliczenie za gotówkę - co wybrać?

Kierowcy po kolizji lub wypadku muszą zdecydować się na konkretną formę likwidacji szkód. Zasadniczo w takiej sytuacji mamy dwie opcje – naprawę bezgotówkową lub rozliczenie za gotówkę. Opłacalność każdego z tych dwóch rozwiązań zależy od kilku czynników. W większości przypadków naprawy bezgotówkowe okazują się jednak korzystniejsze dla klientów. Rozliczenie gotówkowe polega na wypłaceniu przez towarzystwo ubezpieczeniowe określonej kwoty na pokrycie kosztów naprawy. Często dochodzi jednak do zaniżania kosztorysów, przez co poszkodowanym nie wystarcza pieniędzy na sfinansowanie likwidacji szkód.

Decydując się na bezgotówkową likwidację szkód, jesteśmy w stanie w wielu przypadkach uniknąć nieuczciwych praktyk ubezpieczycieli i ograniczyć stres związany z dopełnianiem formalności w towarzystwie ubezpieczeniowym.

Rezygnacja poszkodowanego z udziału w rozliczeniu jest szczególnie opłacalna w przypadku stosunkowo nowych aut naprawianych z OC sprawcy zdarzenia drogowego. Wysokie ceny najnowszych podzespołów uniemożliwiają często pokrycie ich zakupu z kwoty wypłaconej przez ubezpieczyciela.

szybka naprawa. minimum formalności!

Miałeś kolizję i chcesz skorzystać z naprawy bezgotówkowej w Szczurek Garage? Zadzwoń - twoim samochodem zajmiemy się kompleksowo. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy przede wszystkim mieszkańców Zabrza i okolicznych, śląskich miast.

Co o nas mówią klienci?

Zadowolenie Klientów jest zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego rzetelnie informujemy o wynikach diagnostyki, a także proponujemy wszystkie dostępne warianty napraw. Chcemy, abyś mógł wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie.

certyfikat

“zaufany warsztat”

DobryMechanik

Z nami znajdziesz najlepszego mechanika

Gwiazda Gwiazda Gwiazda Gwiazda Gwiazda Gwiazda

5.6 / 6.0

ponad 200 opinii na dobrymechanik.pl
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności